моушн-дизайн — Design4Users https://design4users.com/uk/tag/moushn-dizajn-uk/ Wed, 11 Oct 2023 16:10:21 +0000 uk hourly 1 https://design4users.com/wp-content/uploads/2020/06/cropped-favicon-32x32.png моушн-дизайн — Design4Users https://design4users.com/uk/tag/moushn-dizajn-uk/ 32 32 24 гіпнотичних концептів 3D анімації від Webshocker https://design4users.com/uk/gipnotichni-koncepti-3d-animacii/ Mon, 13 Mar 2023 08:48:34 +0000 https://design4users.com/?p=11390 Додамо ще одне творче ім’я в D4U Галерею: цього разу, для отримання традиційної порції художнього натхнення та захоплення мистецтвом анімації, представляємо 3D-художника та мойшн-дизайнера Матьяжа Валентара (Matjaz Valentar), засновника дизайн-студії Webshocker. Його портфоліо зокрема відоме своєю різноманітністю детальної, захоплюючої та гіпнотичної 3D-анімації. У цій добірці ми зібрали деякі з улюблених його робіт, як окремих, так […]

Сообщение 24 гіпнотичних концептів 3D анімації від Webshocker появились сначала на Design4Users.

]]>
Додамо ще одне творче ім’я в D4U Галерею: цього разу, для отримання традиційної порції художнього натхнення та захоплення мистецтвом анімації, представляємо 3D-художника та мойшн-дизайнера Матьяжа Валентара (Matjaz Valentar), засновника дизайн-студії Webshocker. Його портфоліо зокрема відоме своєю різноманітністю детальної, захоплюючої та гіпнотичної 3D-анімації. У цій добірці ми зібрали деякі з улюблених його робіт, як окремих, так і інтегрованих у веб-сторінки як hero-анімації. Насолоджуйтеся й надихайтеся!

Дивіться більше робіт Webshocker на Dribbble.

 

Також, вас, можливо, зацікавлять інші добірки з рубрики D4U Натхнення, зокрема:

Сообщение 24 гіпнотичних концептів 3D анімації від Webshocker появились сначала на Design4Users.

]]>
5 основних типів зображень у веб інтерфейсах https://design4users.com/uk/typy-zobrazhen-u-web-interfejsah/ Thu, 02 Mar 2023 18:58:22 +0000 https://design4users.com/?p=11309 “Контент – не король, а ціле королівство,” – сказав колись відомий маркетолог Lee Odden. Неможливо з цим не погодитися: без контенту дизайн – лише гарна упаковка, не більше. Суперечки про те, що важливіше та первинніше, дизайн чи контент, не мають сенсу, адже один не працює без іншого. У цій статті ми розглянемо базові типи візуального […]

Сообщение 5 основних типів зображень у веб інтерфейсах появились сначала на Design4Users.

]]>
“Контент – не король, а ціле королівство,” – сказав колись відомий маркетолог Lee Odden. Неможливо з цим не погодитися: без контенту дизайн – лише гарна упаковка, не більше. Суперечки про те, що важливіше та первинніше, дизайн чи контент, не мають сенсу, адже один не працює без іншого. У цій статті ми розглянемо базові типи візуального контенту, з яким відвідувачі сайтів стикаються практично щодня, та поміркуємо над перевагами кожного типу зображень. Приклади вебдизайну з різними типами зображень – від дизайнерів агенції tubik.

Що таке веб-контент?

Вебконтент – це все, що наповнює вебсторінку і є частиною досвіду користувача. Це те, що люди читають, чують, бачать, дивляться, із чим взаємодіють на сайті.

Базові види контенту – це:

  • текст
  • зображення
  • відео
  • анімація
  • аудіо (звук)

Сьогодні розглянемо поближче зображення як частину вебконтенту.

images in web design

Картинки – це не лише про фактор краси. У дизайні досвіду користувача зображення відіграють величезну роль у посиленні юзабіліті. Більшість користувачів мережі – візуально керовані, тобто сприймають картинки швидше за текст. Відповідно, дуже часто саме картинки є тими елементами верстки, які відвідувач бачить, сканує та декодує першими. Більш того, вони інформативні і емоційно насичені, здатні не лише передавати повідомлення, а й транслювати певну естетику. Також правильно використані та оптимізовані зображення здатні позитивно впливати на SEO показники вебсайту, тобто здатність користувача ефективно знайти вебсайт або конкретну його сторінку в пошукових системах.

Залежно від цілей, для яких створюється сайт, креативні та маркетингові команди роблять вибір серед різних типів картинок. Ті, про які ми розповімо нижче, є найбільш типовими для вебсторінок.

Логотип

Логотип – один з ключових елементів бренду, його символ. Тому це, як правило, один із очевидних візуальних елементів більшості сайтів, які представляють різні компанії, бренди, сервіси, ком’юніті та організації. На сьогодні вже навіть на персональних блогах та сайтах-портфоліо нерідко можна побачити оригінальний логотип.

В аспекті вебдизайну, під час використання логотипу подумайте про такі поради:

  • розмістіть логотип у хедері (шапці) сайту, оскільки це найбільш сканована зона вебсторінки
  • не втрачайте можливості активувати звички користувачів: коли відвідувач кликає на лого в хедері, він опиняється у стартовій точці своєї подорожі сайтом. Найчастіше це домашня сторінка або повернення вгору сторінки, якщо сайт односторінковий
  • подумайте над анімацією логотипу за ховером (наведенням курсору на логотип): рух додає динаміки і може стати підказкою для користувача, що елемент інтерактивний.

landing_page_animation_cryptocurrency_service_tubik

Цей концепт лендинг сторінки для сервісу з криптовалют використовує інтерактивний логотип, щоб зробити взаємодію більш живою та динамічною

Фотографії

Фотографії можна сміливо назвати класикою візуалу для вебсторінок. Вони використовуються для різноманітних цілей, зокрема:

  • тематичні фото
  • демонстраційні фото
  • фото продуктів та товарів (наприклад, на ecommerce сайтах)
  • фото-обкладинки для статей у блозі
  • фото для hero-банерів та секцій тощо.

Найбільша перевага фотографій – їхня здатність швидко пов’язати те, що користувач бачить на вебсторінці, з реальним світом живих людей та фізичних об’єктів. Фотографія є частиною людського сприйняття світу вже багато десятиліть і стала такою задовго до появи інтернету, а значить, цей тип зображень для нас звичний, близький і зрозумілий. Більш того, з появою різноманітних девайсів, які дозволяють будь-кому з нас сфотографувати будь-що за лічені секунди, фотографія вже не ексклюзив, а елемент щоденної реальності для багатьох користувачів. З’являючись на вебсайті, фотографії здатні встановити сильні зв’язки та асоціації.

Вебсайт журналу про історію джазу

Цей дизайн вебсторінки для сайту клінінгової компанії використовує фотоконтент як частину скролінгу сторінки.

Фотографія – це також вид мистецтва. З її допомогою можна встановити необхідний баланс реалістичності та естетики вебінтерфейсу. Фото допомагають досягти відповідного стилю, привабливого для цільової аудиторії, і одночасно створити необхідне емоційне тло. Це одна з причин, чому саме фото найчастіше візуально підтримують текстовий контент статей у блогах та онлайн медіа-ресурсах.

the board news media_website_tubik

Сайт новинного медіа-ресурсу

І звісно, фотографії є основним і найбільш очікуваним користувачами інструментом візуальної презентації товарів на ecommerce сайтах, де принцип “ви отримаєте те, що бачите на екрані” є важливою частиною успішних продажів.

Ecommerce сайт модного бренду одягу

Вебсайт SPA-простору з атмосферними демонстраційними фото

bartending encyclopedia tubik studio

Вебсайт енциклопедії для барменів, з оригінальним фотоконтентом для підтримки теми та демонстрації напоїв

Звідки дизайнери беруть фото?

Існує кілька шляхів:

  • оригінальні фото, зняті та оброблені спеціально для конкретного проєкту: зазвичай найдорожча опція, зате у фотографій буде найвищий рівень ексклюзивності
  • платні стокові фото: ви купуєте фото, яке вам підходить, із фотостоку, який пропонує різноманітні знімки. Це може бути дешевше, ніж спеціально організована зйомка, але можна витратити багато часу на пошук фото, що відповідає вашим завданням
  • безкоштовні стокові фото: Ви берете фото на спеціальних ресурсах, які віддають їх безкоштовно. Це найдешевша опція, але ви повинні бути готові, що інші люди можуть зробити те саме, тому доведеться славно постаратися, щоб досягти оригінальності в таких умовах.

Як бачимо, вибір є завжди, і він завжди залежатиме від цілей конкретного проєкту та його бюджету. У будь-якому випадку, навіть якщо ви ведете блог чи благодійний сайт взагалі без бюджету на візуал або якщо створюєте дизайн-концепти для портфоліо, безкоштовні фотостоки пропонують багато якісного контенту для таких випадків.

gourmet_website_interactions_tubik

Сайт The Gourmet, крамниці, що продає трави, олії та спеції, застосовує великі красиві фото для демонстрації товарів

Використовуючи фотографії у вебдизайні, враховуйте таке:

  • застосовуйте фото високої роздільної здатності та якості
  • оптимізуйте їх для веб, тому що надто важкі картинки будуть перевантажувати сторінку, а швидкість завантаження сторінки – це важливий фактор як юзабіліті, так і ефективного SEO
  • дайте картинкам достатньо “повітря” – стежте, щоб застосувати достатньо негативного простору
  • пам’ятайте про адаптивність і тестуйте, як зображення виглядають на різних девайсах
  • не використовуйте фото просто для декору – вони мають комунікують з користувачем і підтримувати красу та візуальну ієрархію всієї сторінки.

Один з популярних дизайн-трендів останніх років – використання фотографій як фонової картинки, часто повноекранної. Такий підхід, безперечно, додає сторінці візуальної привабливості, атмосферності та емоційності, а також допомагає підтримувати відчуття цілісності всіх елементів верстки. Однак він вимагає глибокого і ретельного опрацювання контрастності та розбірливості всіх елементів, яких у цьому випадку досягти складніше, ніж із одноколірним тлом.

Big_city_guide_Stockholm_tubik

Big City Guide лендинг сторінка

Ілюстрації

Ще один великий дизайн-тренд останніх років – застосування оригінальних ілюстрацій для різноманітних потреб вебдизайну. Створена у різноманітних стилях, кастомна графіка – хороший помічник користувача у швидкому сприйнятті інформації на сторінці. Також ілюстрації часто стають запорукою візуальної оригінальності, додають естетики та краси блогам та сайту та розширюють творчі межі для художників.

Це лендинг сторінка для конференції, де ілюстратори та цифрові художники діляться досвідом. Оригінальна велика ілюстрація та її анімація роблять вебдизайн яскравим і привабливим для цільової аудиторії.

Ви часто можете зустріти ілюстрації використані на вебсторінках як:

  • титульні зображення (hero image)
  • тематичні зображення
  • персонажі, які спілкуються з користувачем
  • картинки у статтях блогу
  • графіка для нагород та інших елементів гейміфікації
  • графіка для системних повідомлень та нотифікацій
  • стікери (особливо популярні у месенджерах)
  • елементи візуального сторітелінгу
  • інфографіка
  • рекламні банери
  • візуальні маркери категорій контенту

Розглянемо кілька прикладів.

home page webdesign

Це концепт вебсайту-портфоліо для дизайнера, який спеціалізується на проєктах для знаменитостей та замовників зі сфер розваги, музики та кінематографу. Темне тло в комбінації з оригінальною великою ілюстрацією виглядає яскраво і стильно і створює асоціацію з атмосферою на концертній сцені.

ecotourism website design tubik

Приклад дизайну вебсайту для компанії, що надає послуги у сфері екотуризму, з вражаючими атмосферними ілюстраціями, що миттєво задають тематику та сильне емоційне звернення.

landing page UI design

Лендинг сторінка для цифрової агенції, яке позиціонує себе готовою до складних бізнес-викликів та високих цілей. Ця ідея передається через зв’язок слогана та яскравої титульної ілюстрації з баскетболістом.

graphic design case study

Набір ілюстрацій, створених для Florence, онлайн-маркетплейсу, де медсестри та доглядальниці можуть знайти замовлення на високооплачувані зміни по всій Великій Британії. Оригінальні персонажі відразу привертають увагу відвідувача, створюють потрібну атмосферу та презентують переваги сервісу у візуальній подачі, що відповідає тону та стилю комунікації бренду.

Це лендинг для компанії, яка пропонує повний цикл послуг з маркетингу та просування. Оригінальні цифрові ілюстрації вибудовують візуальну розповідь зі швидкими підказками про характер послуг, задають настрій яскравою палітрою кольорів і підтримують цілісність усіх частин сторінки.

Маскоти

Маскот – це персонаж, персоніфікована картинка, яка стає символічним представником бренду, компанії, сервісу чи навіть людини.

У вебінтерфейсах, маскот може бути ефективним елементом комунікації та взаємодії. Змінюючи його образ (скажімо, настрій, вбрання, заняття тощо), ви можете швидко повідомляти щось користувачеві. Крім того, маскоти можуть спілкуватися через пряму мову в текстових бульбашках, робити візуальні підказки через різні вирази обличчя, відображати настрій користувача, давати цінні інструкції у тюторіалах та вітати з досягенннями. Усе згадане “олюднює” комунікацію продукту або компанії з користувачем, і таким чином покращує користувацький досвід.

Кумедний і суперпозитивний анімований маскот, інтегрований у вебдизайн для ShipDaddy

books for children website tubik

Милий і доброзичливий маскот використаний як титульна картинка на сайті ecommerce для продажу дитячих книжок

babysitting landing page

Оригінальні персонажі використані як маскоти сервісу з наймання нянь

3D графіка

Ще один тип візуалу для вебсайтів, який зараз нарощує популярність, – це 3D графіка. Багато таких зображень мають фотореалістичність, що є важливою перевагою для цілей вебдизайну. 3D графіка може чудово працювати в тих випадках, коли необхідний вам фотоконтент, який вкрай дорого або й взагалі неможливо отримати.

Веб-сторінка із привабливою анімованою 3D графікою

Варто врахувати, що цей вид графіки вимагає дуже специфічних навичок, як і художнього смаку. До того ж він теж досить дорогий і вимагає багато часу на створення. Однак добре виконана 3D графіка зазвичай дуже приваблива і переконлива, а значить, може позитивно вплинути як на загальний вигляд вебдизайну, так і на рішення покупців про довіру до ресурсу або купівлю.

homes of the future website

Концепт вебсайту для компанії, яка розробляє та будує екобудинок з використанням сонячної енергії. 3D модель будинку дозволяє відвідувачам отримати фотореалістичне уявлення про продукт і навіть повзаємодіяти з ним, змінюючи вигляд з денного на нічний.

Вебконцепт для блогу про здоров’я зі стильною та трендовою 3D анімацією

creativo arquitectos website design tubik

Вебсайт для дизайн-студії, що спеціалізується на створенні архітектурної та інтер’єрної візуалізації. Високоякісна 3D графіка займає всю фонову площину екрану і таким чином миттєво передає тематику послуг.

book and travel website_tubik

Цей вебсайт сервісу для бронювання житла використовує 3D ілюстрацію як велику тематичну картинку, яка займає всю ліву половину сторінки і моментально привертає увагу користувача. Вона не тільки задає тему, а й додає краси та оригінальності всьому інтерфейсу.

Навіщо використовувати картинки у веб-дизайні

Декілька переконливих аргументів:

  • дослідження з вебархіву Wayback Machine показують, що люди сприймають картинки у 60,000 разів швидше, ніж текст
  • психологи стверджують, що людині потрібно близько 1/10 секунди, щоб отримати загальне враження від візуальної сцени або елемента (така швидкість неможлива для текстових елементів)
  • важливі фрагменти інформації часто фіксуються мозком як картинки, навіть якщо були отримані через текст
  • картинки менш уразливі в комбінації з фоном та оточуючими елементами, тоді як ефективність тексту дуже залежить від фактора читабельності
  • картинки мають схильність легше потрапляти у довгострокову пам’ять, а значить, взаємодіючи з інтерфейсом, користувачеві не доведеться обробляти щоразу багато даних, і справа піде швидше
  • візуальні елементи інтерфейсу можуть зробити його більш універсальним, якщо сайт або програма використовується користувачами з різних країн та носіями різних мов
  • картинки пом’якшують чи знімають обмеження сприйняття для користувачів, у яких є природні проблеми з розпізнаванням тексту, наприклад, якщо це дислексики або діти, що ще не читають

images in user interfaces-tubik-blog-article

Оригінальна версія статті англійською мовою була опублікована в Tubik Blog, графіка та відео від агенції tubik

Сообщение 5 основних типів зображень у веб інтерфейсах появились сначала на Design4Users.

]]>
Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи https://design4users.com/uk/vebdizajn-na-temu-ekologii-ta-zberezhennja-prirodi/ Thu, 12 Jan 2023 16:31:53 +0000 https://design4users.com/?p=11385 «Вода і повітря, дві найважливіші субстанції, від яких залежить все життя, перетворилися на глобальні сміттєві баки», — казав відомий захисник природи і дослідник Жак Ів Кусто, і з цим важко не погодитися. Проблеми захисту навколишнього середовища та побудови сталого майбутнього сьогодні обговорюються та досліджуються на світовому рівні, і онлайн-світ також не може залишатися осторонь. Сьогоднішня […]

Сообщение Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи появились сначала на Design4Users.

]]>
«Вода і повітря, дві найважливіші субстанції, від яких залежить все життя, перетворилися на глобальні сміттєві баки», — казав відомий захисник природи і дослідник Жак Ів Кусто, і з цим важко не погодитися. Проблеми захисту навколишнього середовища та побудови сталого майбутнього сьогодні обговорюються та досліджуються на світовому рівні, і онлайн-світ також не може залишатися осторонь. Сьогоднішня публікація, колекція дизайн-прикладів від дизайнерів агенції tubik, також присвячена цій темі: поглянемо на низку вебсайтів, створених для висвітлення проблем забруднення повітря та моря, підтримки безвідходного способу життя та стійких енергетичних ресурсів.

Stop Plastic

Цей дизайн-проєкт отримав назву StopPlastic і присвячений актуальній темі сьогодення: наш світ перевантажений пластиком, і ця проблема вимагає глобальної уваги. Вебсайт розповідає людям більше про ситуацію, що склалася, її вплив на природу та наше майбутнє, а також надає інформацію про те, як вирішити цю проблему.

Обмежена та контрастна колірна палітра, читабельні текстові блоки, ефективно підкріплені негативним простором, вражаючий візуальний і відео контент та плавна анімація взаємодій роблять досвід користувача емоційним, а сайт привабливим. Візуал представлений переважно художніми колажами та тематичними фотографіями. Типографічна ієрархія  продумана і струнка, щоб користувачі могли швидко переглядати текстовий контент і не пропустити важливих ідей.

Сайт для екотуризму

Цей сайт створений для тих, хто хоче спробувати екотуризм і відпочити на природі, далі від галасливості міста. Домашня сторінка одразу задає тему і привертає увагу завдяки hero-ілюстрації. Вебсторінка Discover розповідає та показує більше про напрямки та типи подорожей, які можна забронювати, з інтеграцією відео для посилення інформативності.

Дизайн демонструє баланс читабельності та декоративності у виборі типографіки, стійку візуальну ієрархію та продуману інтеграцію різних типів візуальних елементів: фотографій та оригінальних тематичних ілюстрацій.

Мобільна адаптація допомагає зберегти візуальну гармонію і дозволяє користувачам успішно взаємодіяти з вебсайтом з будь-якого пристрою.

ecotourism website design tubik studio

Zero Waste

zero waste website design

«Ми зловживаємо землею, тому що вважаємо її товаром, який належить нам. Коли ми сприймаємо землю як спільноту, до якої ми належимо, ми зможемо почати використовувати її з любов’ю та повагою». Слова Альдо Леопольда сповнені правди, і, на щастя, ця філософія надихає багатьох людей сьогодні. Цей концепт вебдизайну також з цієї теми. Це сайт, присвячений безвідходному zero-waste способу життя: тут люди можуть поспілкуватися, отримати корисну інформацію та поради, а також купити екологічно дружні та багаторазові речі.

 

Просуваючи філософію мінімалізму, сталого споживання та життя без відходів, дизайн вебсайту також дотримується мінімалістичного підходу та навігації.

zero waste website page tubik

Сторінки продукту побудовані навколо великого зображення товару та анімації пташки, яка привертає увагу і створює міцну асоціацію з темою природи. Зображення маленької пташки також працює як маскот, що об’єднує різні сторінки сайту. Вибір кольору товару на сторінці продукту захоплює користувача завдяки плавній динамічній анімації.

Сторінки блогу містять гарні тематичні ілюстрації, що відповідають загальному дизайн-підходу, використовують подачу з розділеним екраном (split screen), щоб зробити текстовий вміст було легко сканувати і читати, а також застосовують привабливу анімацію завантаження. Тут теж користувач побачить маскота-пташку, яка, перелітаючи з однієї сторінки на іншу, підтримує відчуття цілісності та послідовності користувацького досвіду.

 

Save the Oceans

save-the-oceans-website-animation-tubik-design

Цей вебдизайн присвячений актуальній глобальній проблемі жахливого забруднення Світового океану, що вже досягло катастрофічних масштабів. Погляньте на інтерфейс користувача та дизайн взаємодій, розроблені для Save the Oceans, благодійного вебсайту, який збирає спільноту людей, щоб прагнуть зробити нашу планету кращим місцем для майбутніх поколінь. Миттєва атмосфера теми створюється завдяки відповідній кольоровій палітрі, що створює сильну візуальну асоціацію з величною силою океану, а також завдяки атмосферному фото- та відеоконтенту. Легкий лейаут, смілива типографіка та океанські мотиви дозволяють відвідувачам сайту зануритися у тему з перших секунд, а також роблять контент легким для швидкого сканування та привабливим, незалежно від пристрою, з якого людина переглядає сайт.

save the oceans website tubik agency design

save the oceans website tubik agency design

 

save the oceans website tubik agency design

save the oceans website tubik agency design

На особливу увагу заслуговує сторінка 404, яка демонструє ще одну креативну ідею, перетворюючи сторінку помилки в атмосферне зображення, що підтримує загальний меседж ресурсу.

save-the-oceans-website

Innovative Energy Service

Питання альтернативних джерел енергії та сталого будівництва зараз стоїть гостро, породжуючи численні інновації та нові продукти. Цей вебконцепт також присвячено такій темі: це дизайн домашньої сторінки для компанії, яка надає послуги з виробництва, споживання та розподілу енергії нового покоління для потреб громади. Сторінка містить цифрову тематичну ілюстрацію у верхній частині сторінки, щоб швидко встановити візуальні асоціації та емоційно підсилити повідомлення, подане в слогані та основному блоці опису.

Environment Protection Community

environment_protection_community_website_tubik

З усіма глобальними проблемами, з якими сьогодні стикається наша планета, зростають і спільноти людей, які ними стурбовані і прагнуть запобігти негативному впливу. Цей приклад вебдизайну дає змогу поглянути на домашню сторінку, розроблену для вебсайту ком’юніті, що консультує компанії і виробників, а також запускають проєкти, присвячені захисту навколишнього середовища. Композиція та колірна палітра hero-ілюстрації підтримують емоційну привабливість і створюють миттєву асоціацію з темою. Візуальна ієрархія вебсторінки робить її легко сканованою, а CTA кнопку добре видимою.

Також, вас, можливо, зацікавлять інші добірки з рубрики D4U Натхнення, зокрема:

 

Оригінальна публікація англійською мовою була створена для Tubik Blog, графічний контент від tubik

Сообщение Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи появились сначала на Design4Users.

]]>
15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова https://design4users.com/uk/koncepty-animovanih-logotipiv/ Tue, 04 May 2021 14:39:34 +0000 https://design4users.com/?p=10287 Анімовані логотипи – модний тренд у дизайні останніх років. Рух, інтегрований в елементи брендингу, додає жвавості й динаміки при роботі логотипа в цифровому або відео середовищі, загострює емоційну складову, привертає увагу і додає деталей до загальної естетики образу бренду. Не дивно, що в дизайнерських портфоліо ми все частіше зустрічаємо концепції анімації логотипів. У цьому випуску […]

Сообщение 15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова появились сначала на Design4Users.

]]>
Анімовані логотипи – модний тренд у дизайні останніх років. Рух, інтегрований в елементи брендингу, додає жвавості й динаміки при роботі логотипа в цифровому або відео середовищі, загострює емоційну складову, привертає увагу і додає деталей до загальної естетики образу бренду. Не дивно, що в дизайнерських портфоліо ми все частіше зустрічаємо концепції анімації логотипів. У цьому випуску D4U Галереї розглянемо колекцію лого анімацій, створених моушн-дизайнером Алексом Горбуновим (Alex Gorbunov).

logo motion design

logo motion design

logo motion design

logo motion design

logo motion design

Більше анімацій від Алекса Горбунова в його Dribbble portfolio.

Також, вас, можливо, зацікавлять 3D ілюстрації, приклади креативного дизайну паковання та фуд-фотографії, покрокові відео з цифрової ілюстрації у Procreateілюстрації собак, та інші публікації з рубрики D4U Галерея, у якій ми знайомимо вас з цікавими дизайнерами та художниками.

Сообщение 15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова появились сначала на Design4Users.

]]>
Мистецтво об’єму: яскраві приклади 3D ілюстрації та анімації https://design4users.com/uk/3d-iljustracija-animacija/ Mon, 03 Feb 2020 15:40:50 +0000 https://design4users.com/?p=8537 3D як дизайн-тренд за останні пару років займає все сильніші позиції. 3D-графіка й анімація все частіше інтегруються в веб-сторінки і мобільні екрани, брендовані матеріали і продуктові відеоролики, рекламу і промо. Щоб додати і вашому дню трохи об’ємної краси, сьогодні в рубриці D4U Натхнення ми зібрали  трендові, яскраві і вражаючі 3D-ілюстрації від різних дизайнерів і студій. […]

Сообщение Мистецтво об’єму: яскраві приклади 3D ілюстрації та анімації появились сначала на Design4Users.

]]>
3D як дизайн-тренд за останні пару років займає все сильніші позиції. 3D-графіка й анімація все частіше інтегруються в веб-сторінки і мобільні екрани, брендовані матеріали і продуктові відеоролики, рекламу і промо. Щоб додати і вашому дню трохи об’ємної краси, сьогодні в рубриці D4U Натхнення ми зібрали  трендові, яскраві і вражаючі 3D-ілюстрації від різних дизайнерів і студій. Розмаїття стилів, персонажів, оточення і сюжетів, від low-poly до мультяшних або реалістичних 3D-моделей, від інтер’єрів, архітектурних і об’єктних композицій до людей, тварин і фантастичних істот. Ловіть натхнення!

3d illustration workspace

3D ілюстрація робочого місця від Peter Tarka

3D анімація Tubik для онбординга застосунка Status

3d models 3d illustration art 3d illustration art 3d illustration art 3d illustration art 3d illustration art

Монохромні 3D ілюстрації в одному стилі від Ben Fearnley

3d illustration 3d art illustration 3d graphic design 3d art design

3D графіка для проекту Планета Видр від Mohamed Chahin

3d art design

illustration 3d art

3d art illustrations

Оригінальні 3D ілюстрації в монохромних палітрах від Nermin Muminovic

low poly worlds illustration

Вражаючі low-poly світи від Pavel Novak

3d character design

Персонаж у 3D створений Pitch

3d illustration park

3D арт концепт від Chris Phillips

3d art digital illustration

Ще один гарний робочий стіл в 3D ілюстрації від Peter Tarka

low poly animals cow

low poly animals cow

low poly animals cow

low poly animals cow

Чудові low-poly тварини в 3D від Pavel Novak

Мультяшний 3D персонаж анімований Tubik Arts 

2_bathroom_anim.gif

3D анімація гарної інтер’єрної ілюстрації від Guillaume Kurkdjian

3d dog illustration

Смішний 3D пес від Pitch

Мистецтво об'єму: яскраві приклади 3D ілюстрації та анімації

Геометрична 3D анімація, присвячена темі уроків водіння, від Guillaume Kurkdjian

3d art illustration design

Приклад 3D ілюстрації з музичними мотивами від Ben Fearnley

3d graphics ui design

3d graphics ui design

Приваблива і мила 3D графіка й анімація для онбординг-екранів мобільного застосунка від Tubik

3d art google partners 3d art google partners 3d art google partners Мистецтво об'єму: яскраві приклади 3D ілюстрації та анімації

Набір трендової 3D графіки від Leo Natsume для проекту Google Partners

coffee 3d art

Ранкова кава для персонажа Hellboy у 3D ілюстрації від Mohamed Chahin

Кумедний 3D персонаж розроблений та анімований Yum Yum

Також, вас, можливо, зацікавлять зимові ілюстрації, осінні ілюстрації3D графіка та інші добірки з рубрики D4U Натхнення

Сообщение Мистецтво об’єму: яскраві приклади 3D ілюстрації та анімації появились сначала на Design4Users.

]]>
3D Натхнення: Захоплююча CG-графіка Олександра Кускова https://design4users.com/uk/3d-nathnennja-cg-grafika/ Wed, 27 Nov 2019 15:48:02 +0000 https://design4users.com/?p=8280 Сьогоднішній випуск галереї D4U Натхнення готовий представити вам ще одного талановитого дизайнера. Цього разу це Олександр Кусков (Alekscg.pro), художник-фрілансер, арт-директор, ілюстратор і справжній майстер комп’ютерної графіки. Його цифрове мистецтво та 3D візуалізації віддзеркалюють найкращі традиції академічного малюнка і живопису і гармонійно поєднує їх з тенденціями сучасного дизайну, бізнес-цілями проектів і його власною художньою харизмою. Вражаючий […]

Сообщение 3D Натхнення: Захоплююча CG-графіка Олександра Кускова появились сначала на Design4Users.

]]>
Сьогоднішній випуск галереї D4U Натхнення готовий представити вам ще одного талановитого дизайнера. Цього разу це Олександр Кусков (Alekscg.pro), художник-фрілансер, арт-директор, ілюстратор і справжній майстер комп’ютерної графіки. Його цифрове мистецтво та 3D візуалізації віддзеркалюють найкращі традиції академічного малюнка і живопису і гармонійно поєднує їх з тенденціями сучасного дизайну, бізнес-цілями проектів і його власною художньою харизмою. Вражаючий список брендів і компаній, з якими він співпрацював, включає Volkswagen, Shell, Райффайзенбанк, Danon, Acer, Honda, Mazda Motors, аудіокниги Penguin, Adobe та багато інших. Отже, насолоджуйтеся!

Shell Fuel Save

Campaign Craft Certificate in Loeries 2018 award у категорії Print Crafts – Illustration

shell marketing images design

alexandr kuskov CG

aleksand kuskov 3d art

aleksandr kuskov 3D

aleksandr kuskov CG

aleks kuskov CG art

Forcam

Дизайн для глобального перезапуску бренду FORCAM. Основна ідея – показати взаємодію людини з машиною через органічні живі лінії в гармонії з металевими елементами робота.

3d illustration alex kuskov

alex kuskov 3d art

alexandr kuskov forcam

forcam 3D by aleksandr kuskov

3d graphics alex kuskov

forcam 3d art

Аудіокниги Penguin

Колекція вишуканих ілюстрацій, заснованих на однаковій композиції, але відображають різні теми і епохи.

Класика Стародавньої Греції

З опису автора (переклад D4U): Ми хотіли переконати людей в тому, що вони можуть оживити світ книги, якщо глибоко зануряться в літературні переживання. Тож ми обрали «Іліаду» з нашого розмаїття грецької класики, щоб проілюструвати цю думку. «Троянський кінь» в «Іліаді» поміщений на давньогрецьку арену в формі вуха; атмосфера оживлена ​​завдяки уважному ставленню до ремесел й архітектурних зразків того часу: міської архітектури, повсякденного вбрання людей, класових відмінностей в суспільстві, що відбиті у розсадженні арени, і аж до місцевих ритуалів з метою заспокоїти богів.

CG penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

Історія Другої світової війни

З опису автора (переклад D4U): Ми обрали «Трилогію Третього рейху» з нашого асортименту історій Другої світової війни. Гітлер поставлений у центр уваги, він дає жваву промову нацистам на арені в формі вуха просто в центрі Берліна. Сцена оживлена з ретельною уважністю до архітектури, костюмів і обстановки міста у воєнні часи. Від нацистської символіки до центру міста, спеціально розчищеного для фюрера, перехрещення трамвайних, телеграфних та електричних ліній і похмурої важкої атмосфери світу, зануреного у війну.

CG penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

Міфологія індіанців

З опису автора (переклад D4U): … ми хотіли переконати людей в тому, що аудіокниги «Penguin» перетворюють назви, засновані на індійській міфології, на глибокі занурення в літературу. Назва, про яку йде мова: JAYA від Devdutt Patnaik. Натхненний міфами індійського епосу, Махабхарата, тут зображений епізод Шлюб Драупади. Щоб виграти руку принцеси Драупади в шлюбі, наречені повинні вистрілити стрілою в око золотої рибки, прикріпленої до колеса, яке оберталося. Просто дивлячись на її відображення в воді. У центрі уваги на арені в формі вуха знаходиться Арджуна, якому це вдається. Арена ретельно відтворена в поєднанні індуїстського й буддистського архітектурних стилів Індії і Південної Азіі, включаючи профілі, поглиблення, дизайнерські мотиви на камені й інші деталі. Костюми, тропічна рослинність і церемоніальні слони засновані на середньовічних індійських картинах і підсилюють загальну драматичність зображення.

3D graphics penguin audiobooks

CG penguin audiobooks

penguin books 3D graphics

Coca Cola Olympics

Візуалізація для бренду Coca Cola в тематиці Олімпійських ігор.

coca cola olympic games 3D art

3d graphics design coca cola

coca cola 3D art

Проект “Машина Часу”

alex kuskov typing machine 3D

3D art typing machine

typing machine 3D

Проект Harmony of Hardcode

3D CG graphics

3D art harmony of hardcode

3d design CG art

creative graphic design CG

CG art poster

Портфоліо Олександра на Behance та ArtStation

Також вас, можливо, зацікавлять осінні ілюстрації та приклади творчого підходу до дизайну паковання

Сообщение 3D Натхнення: Захоплююча CG-графіка Олександра Кускова появились сначала на Design4Users.

]]>
Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій https://design4users.com/uk/hellovin-pekelno-kruti-iljustraciji/ Thu, 31 Oct 2019 14:35:28 +0000 https://design4users.com/?p=8238 Яскравий, веселий і моторошний Хелловін – популярний привід повеселитися, іноді цілком художньо. Щоб додати трохи творчих веселощів, ми зібрали свіженьку колекцію цифрової графіки, цього разу на тему “солодощі або шкода”: страшні, але милі персонажі, гарбузи, привиди, зомбі, вампіри й усіляке інше оранжево-чорне божевілля. Сьогодні без зайвих слів, насолоджуйтеся різноманітністю ілюстрацій, анімацій, арт-концептів, і навіть покрокових […]

Сообщение Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій появились сначала на Design4Users.

]]>
Яскравий, веселий і моторошний Хелловін – популярний привід повеселитися, іноді цілком художньо. Щоб додати трохи творчих веселощів, ми зібрали свіженьку колекцію цифрової графіки, цього разу на тему “солодощі або шкода”: страшні, але милі персонажі, гарбузи, привиди, зомбі, вампіри й усіляке інше оранжево-чорне божевілля. Сьогодні без зайвих слів, насолоджуйтеся різноманітністю ілюстрацій, анімацій, арт-концептів, і навіть покрокових відео про створення ілюстрації. Пекельно творчих вам веселощів!

zombie date illustration
Tubik Arts

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Markus Magnusson

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
UI8

halloween illustration art
MUTI

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Cub Studio

Gal Shir

halloween illustration
Anna Kajda

halloween art illustrations
halloween animated illustration
Tubik

Gal Shir

Gal Shir

halloween characters
RADIO

Motion Design School

halloween illustrations
halloween mood illustration
By Anna Hurley

Glenn Thomas

halloween art illustration
Fireart Studio

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Phillip Nordstrom

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Artua

halloween illustration
Roman Klco

halloween illustration
Matt Carlson

zombar game art
zombar game design
Tubik

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Rosie Phillpot

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
James Boorman

illustration halloween
Andrey Prokopenko

pumpkin halloween illustration
Mario Jacome

halloween character
halloween illustration
Icons8

Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій
Jordan Jenkins

halloween design
Carlos Puentes

Також вас, можливо, зацікавлять осінні ілюстрації та приклади творчого підходу до дизайну паковання

Сообщение Хелловін у цифровому мистецтві: 20+ пекельно крутих ілюстрацій появились сначала на Design4Users.

]]>