Кейси — Design4Users https://design4users.com/uk/category/cases-uk/ Thu, 16 Mar 2023 12:51:31 +0000 uk hourly 1 https://design4users.com/wp-content/uploads/2020/06/cropped-favicon-32x32.png Кейси — Design4Users https://design4users.com/uk/category/cases-uk/ 32 32 Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи https://design4users.com/uk/vebdizajn-na-temu-ekologii-ta-zberezhennja-prirodi/ Thu, 12 Jan 2023 16:31:53 +0000 https://design4users.com/?p=11385 «Вода і повітря, дві найважливіші субстанції, від яких залежить все життя, перетворилися на глобальні сміттєві баки», — казав відомий захисник природи і дослідник Жак Ів Кусто, і з цим важко не погодитися. Проблеми захисту навколишнього середовища та побудови сталого майбутнього сьогодні обговорюються та досліджуються на світовому рівні, і онлайн-світ також не може залишатися осторонь. Сьогоднішня […]

Сообщение Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи появились сначала на Design4Users.

]]>
«Вода і повітря, дві найважливіші субстанції, від яких залежить все життя, перетворилися на глобальні сміттєві баки», — казав відомий захисник природи і дослідник Жак Ів Кусто, і з цим важко не погодитися. Проблеми захисту навколишнього середовища та побудови сталого майбутнього сьогодні обговорюються та досліджуються на світовому рівні, і онлайн-світ також не може залишатися осторонь. Сьогоднішня публікація, колекція дизайн-прикладів від дизайнерів агенції tubik, також присвячена цій темі: поглянемо на низку вебсайтів, створених для висвітлення проблем забруднення повітря та моря, підтримки безвідходного способу життя та стійких енергетичних ресурсів.

Stop Plastic

Цей дизайн-проєкт отримав назву StopPlastic і присвячений актуальній темі сьогодення: наш світ перевантажений пластиком, і ця проблема вимагає глобальної уваги. Вебсайт розповідає людям більше про ситуацію, що склалася, її вплив на природу та наше майбутнє, а також надає інформацію про те, як вирішити цю проблему.

Обмежена та контрастна колірна палітра, читабельні текстові блоки, ефективно підкріплені негативним простором, вражаючий візуальний і відео контент та плавна анімація взаємодій роблять досвід користувача емоційним, а сайт привабливим. Візуал представлений переважно художніми колажами та тематичними фотографіями. Типографічна ієрархія  продумана і струнка, щоб користувачі могли швидко переглядати текстовий контент і не пропустити важливих ідей.

Сайт для екотуризму

Цей сайт створений для тих, хто хоче спробувати екотуризм і відпочити на природі, далі від галасливості міста. Домашня сторінка одразу задає тему і привертає увагу завдяки hero-ілюстрації. Вебсторінка Discover розповідає та показує більше про напрямки та типи подорожей, які можна забронювати, з інтеграцією відео для посилення інформативності.

Дизайн демонструє баланс читабельності та декоративності у виборі типографіки, стійку візуальну ієрархію та продуману інтеграцію різних типів візуальних елементів: фотографій та оригінальних тематичних ілюстрацій.

Мобільна адаптація допомагає зберегти візуальну гармонію і дозволяє користувачам успішно взаємодіяти з вебсайтом з будь-якого пристрою.

ecotourism website design tubik studio

Zero Waste

zero waste website design

«Ми зловживаємо землею, тому що вважаємо її товаром, який належить нам. Коли ми сприймаємо землю як спільноту, до якої ми належимо, ми зможемо почати використовувати її з любов’ю та повагою». Слова Альдо Леопольда сповнені правди, і, на щастя, ця філософія надихає багатьох людей сьогодні. Цей концепт вебдизайну також з цієї теми. Це сайт, присвячений безвідходному zero-waste способу життя: тут люди можуть поспілкуватися, отримати корисну інформацію та поради, а також купити екологічно дружні та багаторазові речі.

 

Просуваючи філософію мінімалізму, сталого споживання та життя без відходів, дизайн вебсайту також дотримується мінімалістичного підходу та навігації.

zero waste website page tubik

Сторінки продукту побудовані навколо великого зображення товару та анімації пташки, яка привертає увагу і створює міцну асоціацію з темою природи. Зображення маленької пташки також працює як маскот, що об’єднує різні сторінки сайту. Вибір кольору товару на сторінці продукту захоплює користувача завдяки плавній динамічній анімації.

Сторінки блогу містять гарні тематичні ілюстрації, що відповідають загальному дизайн-підходу, використовують подачу з розділеним екраном (split screen), щоб зробити текстовий вміст було легко сканувати і читати, а також застосовують привабливу анімацію завантаження. Тут теж користувач побачить маскота-пташку, яка, перелітаючи з однієї сторінки на іншу, підтримує відчуття цілісності та послідовності користувацького досвіду.

 

Save the Oceans

save-the-oceans-website-animation-tubik-design

Цей вебдизайн присвячений актуальній глобальній проблемі жахливого забруднення Світового океану, що вже досягло катастрофічних масштабів. Погляньте на інтерфейс користувача та дизайн взаємодій, розроблені для Save the Oceans, благодійного вебсайту, який збирає спільноту людей, щоб прагнуть зробити нашу планету кращим місцем для майбутніх поколінь. Миттєва атмосфера теми створюється завдяки відповідній кольоровій палітрі, що створює сильну візуальну асоціацію з величною силою океану, а також завдяки атмосферному фото- та відеоконтенту. Легкий лейаут, смілива типографіка та океанські мотиви дозволяють відвідувачам сайту зануритися у тему з перших секунд, а також роблять контент легким для швидкого сканування та привабливим, незалежно від пристрою, з якого людина переглядає сайт.

save the oceans website tubik agency design

save the oceans website tubik agency design

 

save the oceans website tubik agency design

save the oceans website tubik agency design

На особливу увагу заслуговує сторінка 404, яка демонструє ще одну креативну ідею, перетворюючи сторінку помилки в атмосферне зображення, що підтримує загальний меседж ресурсу.

save-the-oceans-website

Innovative Energy Service

Питання альтернативних джерел енергії та сталого будівництва зараз стоїть гостро, породжуючи численні інновації та нові продукти. Цей вебконцепт також присвячено такій темі: це дизайн домашньої сторінки для компанії, яка надає послуги з виробництва, споживання та розподілу енергії нового покоління для потреб громади. Сторінка містить цифрову тематичну ілюстрацію у верхній частині сторінки, щоб швидко встановити візуальні асоціації та емоційно підсилити повідомлення, подане в слогані та основному блоці опису.

Environment Protection Community

environment_protection_community_website_tubik

З усіма глобальними проблемами, з якими сьогодні стикається наша планета, зростають і спільноти людей, які ними стурбовані і прагнуть запобігти негативному впливу. Цей приклад вебдизайну дає змогу поглянути на домашню сторінку, розроблену для вебсайту ком’юніті, що консультує компанії і виробників, а також запускають проєкти, присвячені захисту навколишнього середовища. Композиція та колірна палітра hero-ілюстрації підтримують емоційну привабливість і створюють миттєву асоціацію з темою. Візуальна ієрархія вебсторінки робить її легко сканованою, а CTA кнопку добре видимою.

Також, вас, можливо, зацікавлять інші добірки з рубрики D4U Натхнення, зокрема:

 

Оригінальна публікація англійською мовою була створена для Tubik Blog, графічний контент від tubik

Сообщение Приклади вебдизайн концептів на тему екології та збереження природи появились сначала на Design4Users.

]]>
Ультрамінімалістичний промисловий дизайн від студії Nendo https://design4users.com/uk/ultraminimalistichnij-promislovij-dizajn-nendo/ Fri, 03 Sep 2021 18:41:41 +0000 https://design4users.com/?p=11321 “Робіть все настільки простим, наскільки можливо, але не простішим” (Альберт Ейнштейн) Мінімалізм – це філософія життя, а не підхід до конкретних завдань. За багато років ідея мінімалізму встановилася в багатьох культурах, особливо часто вона згадується у сильному зв’язку з японською культурою Дзен філософії, в якій уявлення про красу засновані на свободі та сенсі життя. Простота […]

Сообщение Ультрамінімалістичний промисловий дизайн від студії Nendo появились сначала на Design4Users.

]]>

“Робіть все настільки простим, наскільки можливо, але не простішим” (Альберт Ейнштейн)

Мінімалізм – це філософія життя, а не підхід до конкретних завдань. За багато років ідея мінімалізму встановилася в багатьох культурах, особливо часто вона згадується у сильному зв’язку з японською культурою Дзен філософії, в якій уявлення про красу засновані на свободі та сенсі життя. Простота в ній – набагато більше, ніж естетична цінність, вона поринає глибше в природу істини та розкриває сутність та внутрішні особливості матеріалів та об’єктів.

У цій публцікації пропонуємо подивитися, як мінімалізм працює в дизайні повсякденних речей, поєднуючи функціональність із красою та елегантністю. Нове ім’я в D4U Галереї: знайомимося з Nendo, японською дизайн-компанією. Заснована Окі Сато в 2002 році, сьогодні Nendo працює по всьому світу і славиться вишуканими дизайнами, що відкривають світові красу мінімалізму.

Розгляньмо поближче деякі з їхніх дизайн-проєктів. Насолоджуйтесь та надихайтеся!

carton + pump

Цей недавній проєкт від Nendo для Mitsubishi Corporation Packaging і Nippon Paper Industries торкається як питань захисту навколишнього середовища, так і високого рівня особистої гігієни. Вони створили картонні контейнери, схожі на коробки для молока, для піни, рідкого мила та шампуню. Використовуючи один і той самий насос, користувачі можуть повністю замінити картонний контейнер, тож нове мило або миючий засіб ніколи не змішується з залишками, як це відбувається з багаторазовими контейнерами. Картонні контейнери менш шкідливі для навколишнього середовища порівняно з пластиковими, а також їх зручно штабелювати для зберігання та перевезення.

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

cartonpump design nendo

my-lid

Ще один екологічний дизайн було створено у проєкті Nendo для Lawson. Дбаючи про навколишнє середовище, багато ресторанів відмовляються від використання одноразових соломинок і пластикових стаканчиків, а застосування паперових стаканчиків і трубочок, а також багаторазових металевих трубочок стає все більш популярним. Це сприяло появі багаторазової кришки для кави, розробленої для мережі цілодобових крамниць Lawson. Мета проєкту – скоротити обсяги утилізації близько 1 мільярда пластикових кришок з-під кави, що еквівалентно 2000 тонн пластику, які щорічно поставляються до крамниць цієї мережі. Особлива риса розробки – частково куполоподібний простір на боці, протилежній губам. Аромат кави, що піднімається через вентиляційні отвори, утримується під стінкою, дозволяючи людині сповна насолодитися ароматом.

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

my-lid design project nendo

music-link

У цьому проєкті представлена колекція мобільних аксесуарів, що включає навушники, смарт-годинник, динаміки AI, портативні зарядні пристрої та бездротові зарядні пристрої, розроблені для виробника мобільних пристроїв OPPO.

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

music link project nendo design

&Drip

Цей проєкт від Nendo – стильна, ультрамінімалістична капсульна кава-машина для домашнього використання, розроблена для Coca-Cola Japan. Здається, кожна деталь продумана до дрібниць, щоб зробити машину не тільки красивою, а й дуже функціональною та простою у використанні. Однією з особливостей є можливість розміщення пластикової пляшки об’ємом 500 мл безпосередньо на апараті замість використання резервуара для води, що усуває необхідність наповнення та очищення.

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

drip21 design coffee machine nendo

cubic clock

Цей проєкт для The Hour Glass є унікальним годинником, виконаним у формі похилого куба. Завдяки зрізаній верхівці годинник може утримувати рівновагу на куті куба.

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

cubic clock design nendo

Більше крутих проєктів від цієї команди ви зможете знайти на вебсайті  Nendo.

А ми готуємо нові тематичні колекції, тож тримайте руку на пульсі дизайн-натхнення!

Також вас, можливо, зацікавлять приклади вебдизайну з 3D графікоювебдизайн-концепти для ecommerce та колекція дизайнів для мобільних ecommerce-застосунківUI-дизайн для фінансових застосунків, приклади UI дизайну у стилі неоморфізм та веб-дизайну для подій та заходівефектного дизайну паковання, та приклади 3D графіки та анімації

Сообщение Ультрамінімалістичний промисловий дизайн від студії Nendo появились сначала на Design4Users.

]]>
Агенція Tubik створила дитячу цифрову книжку до Великодня https://design4users.com/uk/agencija-tubik-stvorila-ditjachu-cifrovu-knizhku-do-velikodnja/ Sat, 18 Apr 2020 16:41:50 +0000 https://design4users.com/?p=8797 Напередодні Великодніх свят команда креативної агенції Tubik зробила творчий подарунок для дітей та батьків – чудово ілюстровану казку, доступну в цифровому форматі. Добра історія про пригоди Великоднього кролика не залишить байдужими ні малюків, ні дорослих.     Запрошуємо і вас насолодитися атмосферними ілюстраціями та милими персонажами цієї цифрової казки. Усім яскравих свят!  

Сообщение Агенція Tubik створила дитячу цифрову книжку до Великодня появились сначала на Design4Users.

]]>
Напередодні Великодніх свят команда креативної агенції Tubik зробила творчий подарунок для дітей та батьків – чудово ілюстровану казку, доступну в цифровому форматі. Добра історія про пригоди Великоднього кролика не залишить байдужими ні малюків, ні дорослих.

 

easter book

 

Запрошуємо і вас насолодитися атмосферними ілюстраціями та милими персонажами цієї цифрової казки. Усім яскравих свят!

fairytale tubik

 

Сообщение Агенція Tubik створила дитячу цифрову книжку до Великодня появились сначала на Design4Users.

]]>
Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції https://design4users.com/uk/dizajn-logotipa-didzhital-agencii/ Fri, 15 Nov 2019 10:13:22 +0000 https://design4users.com/?p=8247 Кожна компанія від малої до великої має власну історію та специфіку послуг, що стає потужною базою для дизайнерів айдентики у пошуку яскравих ідей. Оригінальний логотип – хороший інструмент для встановлення зв’язку з потенційними клієнтами, адже він передає характер та цінності компанії. Здається, складно спроектувати абсолютно унікальний символ, коли навколо так багато брендів. Однак кваліфіковані та […]

Сообщение Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції появились сначала на Design4Users.

]]>
Кожна компанія від малої до великої має власну історію та специфіку послуг, що стає потужною базою для дизайнерів айдентики у пошуку яскравих ідей. Оригінальний логотип – хороший інструмент для встановлення зв’язку з потенційними клієнтами, адже він передає характер та цінності компанії.

Здається, складно спроектувати абсолютно унікальний символ, коли навколо так багато брендів. Однак кваліфіковані та досвідчені дизайнери можуть знайти шлях до створення торгової марки, яка буде виділятися серед інших, і сьогодні ми хочемо розповісти вам одну з таких дизайн-історій. Щоб показати практичну сторону творчого процесу, ми підготували кейс стаді з лого-дизайну для цифрової агенції зі Швеції. Дизайнером на цьому проекті був Артур Авакян з Tubik Studio, який також працював над айдентикою для проектів BinnedAndrePassfoldTubikSailyRibbet, та SwiftyBeaver.

logo designer tubik

Завдання

Редизайн логотипа та брендованих об’єктів для цифрової агенції.

Процес

Замовник проекту – компанія App Shack. Це команда зі Швеції, яка спеціалізується на розробці веб- та мобільних продуктів. Вони зробили запит на редизайн вже існуючого знаку. Клієнт поставив завдання оновити логотип, оскільки той виглядав застарілим, дещо примітивним, а також мав неефективну кольорову палітру. Новий знак бренда, як очікувалося, модернізує зовнішній вигляд бренда компанії, відповідатиме особливостям цільової аудиторії, до якої належать підприємці та люди з практичним досвідом у технологіях.

Клієнту подобалася ідея попереднього лого, тому суть варто було  залишити, вдосконаливши зовнішній вигляд. Обрана стилістика мала потім знайти подальшу розробку у наборі фірмових брендованих об’єктів, таких як візитна картка, конверт, футболка та наклейки. Основним запитом клієнта було зберегти існуючий символ логотипа – образ хатинки. Він не випадковий, за ним є історія. Річ у тому, що агентство розпочало свій шлях як бізнес у будівлі, схожій на хатку, тому збереглося багато теплих спогадів, пов’язаних з місцем, яке стало відправною точкою для нового досвіду.

Лого

Творчий процес брендингу діджитал агенції стартував з роботи над логотипом. Усе почалося з мозкового штурму та аналізу того, як клієнт бачить новий символ. Оскільки замовники прагли осучаснення, новий знак бренда мав стати більш грайливим і свіжим, простим, з абстрактними елементами. Крім того, клієнт попросив взяти синій за основний колір, оскільки це відповідало їх баченню іміджу бренда.

Коли всі завдання були проаналізовані та обрано напрямок, дизайнер розпочав творчий процес. Перший етап – пошук силуету. Для швидкої візуалізації перших ідей на папері застосовувалася техніка скетчингу олівцем. Такий підхід дозволяє зобразити різні концепції без значних зусиль та протягом короткого часу. Більше того, ескізи роблять спілкування набагато ефективнішим, допомагаючи клієнтам та менеджерам швидко зрозуміти ідеї дизайнерів. Крім того, якщо клієнти хочуть внести якісь зміни, зробити їх на цьому творчому етапі набагато простіше, ніж у цифровій деталізованій версії. Ось як виглядали перші скетчі для лого App Shack.

logo design case study

logo design case study

Ще одним побажанням клієнта було додавання абстрактних фігур до айдентики. Відтак, дизайнер експериментував з векторними формами, намагаючись проілюструвати хатинку. Флетова векторна графіка давно набула величезної популярності й залишається одним з основних напрямків сучасного дизайну логотипів. Прості геометричні фігури витончені й прозорі, тому приємні й гармонійні для людського ока. Враховуючи всі аспекти, дизайнер створив кілька варіантів в абстрактному стилі, для використання їх з шрифтовим написом.

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на формі ромба

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на гексагонах з закругленими кутами

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на гексагонах з гострими кутами

logo design case study

Варіанти, запропоновані для узгодження кольорової палітри

Після обговорення, було прийняте рішення зробити крок назад, до менш абстрактних форм з мінімумом деталей.

logo design case study

Одна з ітерацій – менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка і обігруванням негативного простору

logo design case study

Ще один варіант менш абстрактного логотипа з легко впізнаваною формою будиночка і обігруванням негативного простору

logo design case study

Менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка з загостреними кутами

logo design case study

Менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка з закругленими кутами

Команді App Shack сподобався мінімалістичний варіант хатинки, показаний другим у наборі вище, тому дизайнер перейшов до наступного етапу – роботи з кольорами та уважної обробки усіх деталей.

logo design case study

Фінальний логотип був виконаний у плоскому мінімалістичному стилі. Символ представляв хатинку в ромбічній рамці. Таким чином дизайнеру вдалося поєднати зображення будиночка й абстрактний елемент. В одній з наших попередніх статей ми згадували, що фігури, застосовані в символах, мають значний вплив на людське сприйняття. Психологія форм говорить про те, що наш настрій може змінитися залежно від форм, на які ми дивимося. Ромб зазвичай асоціюється з чіткістю та мудрістю, тому така форма обрамлення зможе підсилити позитивний імідж бренда.

Колірна палітра була обрана відповідно до очікувань клієнтів. Світло-синій колір створив відчуття стабільності, а легкий градієнт зробив лого більш грайливим та сучасним на вигляд, що відповідало поточній стратегії бренда. Також монохроматичний чорно-білий варіант був створений для застосування у випадках, коли кольори неможливо застосувати.

logo design case study

Типографіка для імені бренда була обрана з огляду на те, щоб працювати в гармонії зі значком та відбивати характер бренда.

Іконка

Після затвердження лого, дизайнер перейшов до наступного завдання – іконки. Для підтримки впізнаваності бренда іконка також базувалася на зображенні хатинки, як у логотипі. Рамка досить широка, аби іконка не виглядала перевантаженою. Білий символ на синьому градієнтному тлі створює досить контрасту, щоб іконка була помітною на різних носіях та екранах.

logo design case study

Брендовані речі

Після затвердження та тестування ключових елементів айдентики, дизайнер розпочав роботу над дизайном фірмових брендованих об’єктів: візитної картки, конверта, футболки та наклейки.

Візитна картка

Протягом багатьох років цей компонент залишається досить важливим для успішного ділового спілкування. Ефективна візитна картка створює позитивний імідж для людини чи компанії у ділових колах, адже дозволяє обмінятися контактними даними у зручних та швидкий спосіб.

Дизайнер створив візитну картку, застосовуючи ту ж колірну палітру, що і в дизайні логотипів, з метою підтримати впізнаваність бренду. На одному боці розміщені основні елементи айдентики – лого та назва, на іншому боці надається коротка інформація про представника команди та можливості з ним зв’язатися. Завдяки мінімалістичному дизайну картка виглядає стильно і легко читається.

logo design case study

Конверт

Конверти – важливий елементи ділового листування, його дизайн змістовний та досить формальний. Конверт для App Shack створений відповідно до загальної айдентики бренда. Він містить фірмовий знак та корпоративну кольорову палітру. Синій колір темніший, ніж на логотипі, націлений на елегантний вигляд як фізичних, так і цифрових листів; він створює більш глибокий контраст і забезпечує легку читабельність.

logo design case study

Футболка

Одяг із елементами фірмового стилю використовується для підсилення корпоративного духу в команді, а також для візуального виділення працівників компанії на виставках, конференціях, заходах тощо. Брендова футболка для App Shack містить невеликий білий логотип, розміщений на синьому тлі. Додаткова біла пляма дозволяє надати футболці менш офіційного вигляду.

logo design case study

Наклейки

Сьогодні стильні наклейки – популярний елемент айдентики, що дозволяє підсилити впізнаваність бренда, адже їх можна використовувати для різних потреб маркетингу. Дизайнер оптимізував логотип, перетворивши його на сучасні стікери в однотонній і кольоровій версії.

logo design case study

Розробка логотипа для цифрової компанії з досить широким спектром послуг може виявитися складним завданням, оскільки зараз в цій галузі висока конкуренція і важко створити щось унікальне. Тим не менш, творчий підхід та постійне спілкування з клієнтами можуть зробити цей процес продуктивним та достатньо простим.

Оригінальна стаття англійською мовою була опублікована в Tubik Blog

Сообщение Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції появились сначала на Design4Users.

]]>
Товар лицем: вражаючі приклади творчого дизайну паковання https://design4users.com/uk/dizajn-pakovannja/ Tue, 08 Oct 2019 12:54:07 +0000 https://design4users.com/?p=8183 Ефективний дизайн паковання – це справжній творчий виклик. Особливо, коли мова йде про сфери з інтенсивною конкуренцією, як, наприклад, продаж їжі та напоїв. Завдання дизайнера – створити щось зрозуміле і привабливе, зручне і оригінальне, зробити товар помітним, але не збити покупця з пантелику. До того ж процес творчого пошуку обмежений різними технологічними, експлуатаційними й виробничими […]

Сообщение Товар лицем: вражаючі приклади творчого дизайну паковання появились сначала на Design4Users.

]]>
Ефективний дизайн паковання – це справжній творчий виклик. Особливо, коли мова йде про сфери з інтенсивною конкуренцією, як, наприклад, продаж їжі та напоїв. Завдання дизайнера – створити щось зрозуміле і привабливе, зручне і оригінальне, зробити товар помітним, але не збити покупця з пантелику. До того ж процес творчого пошуку обмежений різними технологічними, експлуатаційними й виробничими факторами. Як дизайнер паковання, ви “одягаєте” бренд або продукт так, щоб він справив враження, але маєте не зробити це “вбрання” занадто революційним та візуально далеким від продукту всередині. Сьогодні в рубриці D4U Натхнення кілька прикладів оригінального й функціонального дизайну паковання різних продуктів від досвідченої команди графічних дизайнерів Backbone Branding з Єревана, Вірменія.

Паковання для бренду рису Riceman

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Дизайн паковання для Beak Pick, бренду фруктових снеків, джемів та напоїв

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Чорно-білий дизайн паковання для Unblackit, бренду молочних продуктів

packaging design graphic marketing packaging design graphic marketing  packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Оригінальний дизайн паковання для брендового вина в рибному ресторані

unique packaging for the restaurant’s house-wine

unique packaging for the restaurant’s house-wine

unique packaging for the restaurant’s house-wine

unique packaging for the restaurant’s house-wine

unique packaging for the restaurant’s house-wine

Дизайн паковання для Pchak (Дупло), бренду здорових снеків

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Практичне та яскраве паковання для бренду соків Yan

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Творчий дизайн паковання для бренду фруктових джемів

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Паковання для брендового вина в місцевому ресторані фьюжн-кухні Kololak

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Товар лицем: вражаючі приклади творчого дизайну паковання

packaging design graphic marketing

packaging design graphic marketing

Портфоліо Backbone Branding на Behance

Більше натхнення? Перегляньте колекцію яскравих цифрових ілюстрацій на тему осені

Сообщение Товар лицем: вражаючі приклади творчого дизайну паковання появились сначала на Design4Users.

]]>