логотип — Design4Users https://design4users.com/uk/tag/logotip/ Wed, 11 Oct 2023 16:10:21 +0000 uk hourly 1 https://design4users.com/wp-content/uploads/2020/06/cropped-favicon-32x32.png логотип — Design4Users https://design4users.com/uk/tag/logotip/ 32 32 15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова https://design4users.com/uk/koncepty-animovanih-logotipiv/ Tue, 04 May 2021 14:39:34 +0000 https://design4users.com/?p=10287 Анімовані логотипи – модний тренд у дизайні останніх років. Рух, інтегрований в елементи брендингу, додає жвавості й динаміки при роботі логотипа в цифровому або відео середовищі, загострює емоційну складову, привертає увагу і додає деталей до загальної естетики образу бренду. Не дивно, що в дизайнерських портфоліо ми все частіше зустрічаємо концепції анімації логотипів. У цьому випуску […]

Сообщение 15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова появились сначала на Design4Users.

]]>
Анімовані логотипи – модний тренд у дизайні останніх років. Рух, інтегрований в елементи брендингу, додає жвавості й динаміки при роботі логотипа в цифровому або відео середовищі, загострює емоційну складову, привертає увагу і додає деталей до загальної естетики образу бренду. Не дивно, що в дизайнерських портфоліо ми все частіше зустрічаємо концепції анімації логотипів. У цьому випуску D4U Галереї розглянемо колекцію лого анімацій, створених моушн-дизайнером Алексом Горбуновим (Alex Gorbunov).

logo motion design

logo motion design

logo motion design

logo motion design

logo motion design

Більше анімацій від Алекса Горбунова в його Dribbble portfolio.

Також, вас, можливо, зацікавлять 3D ілюстрації, приклади креативного дизайну паковання та фуд-фотографії, покрокові відео з цифрової ілюстрації у Procreateілюстрації собак, та інші публікації з рубрики D4U Галерея, у якій ми знайомимо вас з цікавими дизайнерами та художниками.

Сообщение 15 концептів анімованих логотипів від Алекса Горбунова появились сначала на Design4Users.

]]>
Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції https://design4users.com/uk/dizajn-logotipa-didzhital-agencii/ Fri, 15 Nov 2019 10:13:22 +0000 https://design4users.com/?p=8247 Кожна компанія від малої до великої має власну історію та специфіку послуг, що стає потужною базою для дизайнерів айдентики у пошуку яскравих ідей. Оригінальний логотип – хороший інструмент для встановлення зв’язку з потенційними клієнтами, адже він передає характер та цінності компанії. Здається, складно спроектувати абсолютно унікальний символ, коли навколо так багато брендів. Однак кваліфіковані та […]

Сообщение Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції появились сначала на Design4Users.

]]>
Кожна компанія від малої до великої має власну історію та специфіку послуг, що стає потужною базою для дизайнерів айдентики у пошуку яскравих ідей. Оригінальний логотип – хороший інструмент для встановлення зв’язку з потенційними клієнтами, адже він передає характер та цінності компанії.

Здається, складно спроектувати абсолютно унікальний символ, коли навколо так багато брендів. Однак кваліфіковані та досвідчені дизайнери можуть знайти шлях до створення торгової марки, яка буде виділятися серед інших, і сьогодні ми хочемо розповісти вам одну з таких дизайн-історій. Щоб показати практичну сторону творчого процесу, ми підготували кейс стаді з лого-дизайну для цифрової агенції зі Швеції. Дизайнером на цьому проекті був Артур Авакян з Tubik Studio, який також працював над айдентикою для проектів BinnedAndrePassfoldTubikSailyRibbet, та SwiftyBeaver.

logo designer tubik

Завдання

Редизайн логотипа та брендованих об’єктів для цифрової агенції.

Процес

Замовник проекту – компанія App Shack. Це команда зі Швеції, яка спеціалізується на розробці веб- та мобільних продуктів. Вони зробили запит на редизайн вже існуючого знаку. Клієнт поставив завдання оновити логотип, оскільки той виглядав застарілим, дещо примітивним, а також мав неефективну кольорову палітру. Новий знак бренда, як очікувалося, модернізує зовнішній вигляд бренда компанії, відповідатиме особливостям цільової аудиторії, до якої належать підприємці та люди з практичним досвідом у технологіях.

Клієнту подобалася ідея попереднього лого, тому суть варто було  залишити, вдосконаливши зовнішній вигляд. Обрана стилістика мала потім знайти подальшу розробку у наборі фірмових брендованих об’єктів, таких як візитна картка, конверт, футболка та наклейки. Основним запитом клієнта було зберегти існуючий символ логотипа – образ хатинки. Він не випадковий, за ним є історія. Річ у тому, що агентство розпочало свій шлях як бізнес у будівлі, схожій на хатку, тому збереглося багато теплих спогадів, пов’язаних з місцем, яке стало відправною точкою для нового досвіду.

Лого

Творчий процес брендингу діджитал агенції стартував з роботи над логотипом. Усе почалося з мозкового штурму та аналізу того, як клієнт бачить новий символ. Оскільки замовники прагли осучаснення, новий знак бренда мав стати більш грайливим і свіжим, простим, з абстрактними елементами. Крім того, клієнт попросив взяти синій за основний колір, оскільки це відповідало їх баченню іміджу бренда.

Коли всі завдання були проаналізовані та обрано напрямок, дизайнер розпочав творчий процес. Перший етап – пошук силуету. Для швидкої візуалізації перших ідей на папері застосовувалася техніка скетчингу олівцем. Такий підхід дозволяє зобразити різні концепції без значних зусиль та протягом короткого часу. Більше того, ескізи роблять спілкування набагато ефективнішим, допомагаючи клієнтам та менеджерам швидко зрозуміти ідеї дизайнерів. Крім того, якщо клієнти хочуть внести якісь зміни, зробити їх на цьому творчому етапі набагато простіше, ніж у цифровій деталізованій версії. Ось як виглядали перші скетчі для лого App Shack.

logo design case study

logo design case study

Ще одним побажанням клієнта було додавання абстрактних фігур до айдентики. Відтак, дизайнер експериментував з векторними формами, намагаючись проілюструвати хатинку. Флетова векторна графіка давно набула величезної популярності й залишається одним з основних напрямків сучасного дизайну логотипів. Прості геометричні фігури витончені й прозорі, тому приємні й гармонійні для людського ока. Враховуючи всі аспекти, дизайнер створив кілька варіантів в абстрактному стилі, для використання їх з шрифтовим написом.

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на формі ромба

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на гексагонах з закругленими кутами

logo design case study

Геометричні варіанти, засновані на гексагонах з гострими кутами

logo design case study

Варіанти, запропоновані для узгодження кольорової палітри

Після обговорення, було прийняте рішення зробити крок назад, до менш абстрактних форм з мінімумом деталей.

logo design case study

Одна з ітерацій – менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка і обігруванням негативного простору

logo design case study

Ще один варіант менш абстрактного логотипа з легко впізнаваною формою будиночка і обігруванням негативного простору

logo design case study

Менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка з загостреними кутами

logo design case study

Менш абстрактний логотип з легко впізнаваною формою будиночка з закругленими кутами

Команді App Shack сподобався мінімалістичний варіант хатинки, показаний другим у наборі вище, тому дизайнер перейшов до наступного етапу – роботи з кольорами та уважної обробки усіх деталей.

logo design case study

Фінальний логотип був виконаний у плоскому мінімалістичному стилі. Символ представляв хатинку в ромбічній рамці. Таким чином дизайнеру вдалося поєднати зображення будиночка й абстрактний елемент. В одній з наших попередніх статей ми згадували, що фігури, застосовані в символах, мають значний вплив на людське сприйняття. Психологія форм говорить про те, що наш настрій може змінитися залежно від форм, на які ми дивимося. Ромб зазвичай асоціюється з чіткістю та мудрістю, тому така форма обрамлення зможе підсилити позитивний імідж бренда.

Колірна палітра була обрана відповідно до очікувань клієнтів. Світло-синій колір створив відчуття стабільності, а легкий градієнт зробив лого більш грайливим та сучасним на вигляд, що відповідало поточній стратегії бренда. Також монохроматичний чорно-білий варіант був створений для застосування у випадках, коли кольори неможливо застосувати.

logo design case study

Типографіка для імені бренда була обрана з огляду на те, щоб працювати в гармонії зі значком та відбивати характер бренда.

Іконка

Після затвердження лого, дизайнер перейшов до наступного завдання – іконки. Для підтримки впізнаваності бренда іконка також базувалася на зображенні хатинки, як у логотипі. Рамка досить широка, аби іконка не виглядала перевантаженою. Білий символ на синьому градієнтному тлі створює досить контрасту, щоб іконка була помітною на різних носіях та екранах.

logo design case study

Брендовані речі

Після затвердження та тестування ключових елементів айдентики, дизайнер розпочав роботу над дизайном фірмових брендованих об’єктів: візитної картки, конверта, футболки та наклейки.

Візитна картка

Протягом багатьох років цей компонент залишається досить важливим для успішного ділового спілкування. Ефективна візитна картка створює позитивний імідж для людини чи компанії у ділових колах, адже дозволяє обмінятися контактними даними у зручних та швидкий спосіб.

Дизайнер створив візитну картку, застосовуючи ту ж колірну палітру, що і в дизайні логотипів, з метою підтримати впізнаваність бренду. На одному боці розміщені основні елементи айдентики – лого та назва, на іншому боці надається коротка інформація про представника команди та можливості з ним зв’язатися. Завдяки мінімалістичному дизайну картка виглядає стильно і легко читається.

logo design case study

Конверт

Конверти – важливий елементи ділового листування, його дизайн змістовний та досить формальний. Конверт для App Shack створений відповідно до загальної айдентики бренда. Він містить фірмовий знак та корпоративну кольорову палітру. Синій колір темніший, ніж на логотипі, націлений на елегантний вигляд як фізичних, так і цифрових листів; він створює більш глибокий контраст і забезпечує легку читабельність.

logo design case study

Футболка

Одяг із елементами фірмового стилю використовується для підсилення корпоративного духу в команді, а також для візуального виділення працівників компанії на виставках, конференціях, заходах тощо. Брендова футболка для App Shack містить невеликий білий логотип, розміщений на синьому тлі. Додаткова біла пляма дозволяє надати футболці менш офіційного вигляду.

logo design case study

Наклейки

Сьогодні стильні наклейки – популярний елемент айдентики, що дозволяє підсилити впізнаваність бренда, адже їх можна використовувати для різних потреб маркетингу. Дизайнер оптимізував логотип, перетворивши його на сучасні стікери в однотонній і кольоровій версії.

logo design case study

Розробка логотипа для цифрової компанії з досить широким спектром послуг може виявитися складним завданням, оскільки зараз в цій галузі висока конкуренція і важко створити щось унікальне. Тим не менш, творчий підхід та постійне спілкування з клієнтами можуть зробити цей процес продуктивним та достатньо простим.

Оригінальна стаття англійською мовою була опублікована в Tubik Blog

Сообщение Кейс стаді: дизайн логотипа для діджитал агенції появились сначала на Design4Users.

]]>